Turistické klíčenky

Dalším turistickým sběratelským sortimentem jsou oblíbené dřevěné Turistické klíčenky, které vyrábíme již od roku 2008 a jsou vyhledávaným sběratelským suvenýrem především u nejmladších turistů či školních výletů.

Turistické klíčenky vyrábíme ve dvou základních velikostech. Turistické klíčenky velké a Turistické klíčenky malé.

TK velké jsou : typ ovál s karabinou a typ erb s karabinou.

TK mini jsou : typ mini ovál, typ erb a typ vykrojená klíčenka - mini klíčenky jsou s klíčovým kroužkem.

Ceník Turistických klíčenek a vyobrazení jednotlivých typů jsou k nahlédnutí níže v obrazové galerii. Ceník Turistických klíčenek pro prodejní místa zašleme emailem či sdělíme telefonicky.

 

 

Turistické klíčenky barvy rozhledna Štěpánka

Mezi královny rozhleden patří bezesporu rozhledna Štěpánka na vrchu Hvězda na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Okolí i samotná rozhledna prošla v posledních letech velkou rekonstrukcí. Je zde vidět největší kamenný Maltézský kříž v České republice a z okolí rozhledny i kříže je překrásný rozhled na Jizerské hory v popředí s Tesařovskou evangelickou kaplí v Kořenově. Kromě klasického sběratelského suvenýru typu Turistické obrázky a Turistické magnetky  jsou zde k dostání i Turistické klíčenky s motivem rozhledny Štěpánka a na rubu je barevný motiv Maltézského kříže. Věříme, že tyto nové barvy okoření Vaše sbírky Turistických klíčenek.

 

Turistické klíčenky rozhledna Štěpánka

Turistické klíčenky hrad Svojanov

Další vyhledávanou turistickou památkou, která prodává ve své nabídce suvenýrů Turistické klíčenky  je od roku 2014 - hrad Svojanov. Turistické klíčenky zde můžete koupit ve 3 druzích ( ovál velký, erb a mini oválek ). Obvzláště kategorie mini klíčenek je velice oblíbená u nejmenších turistů nejen pro svou mini cenu, ale i pro svou mini velikost . Klíčenky hradu Svojanov můžete zakoupit v 10 barevných odstínech. Kromě Turistických klíčenek na hradě Svojanov zde můžete zakoupit i Turistické obrázky a mnoho druhů Turistických magnetek viz. sekce Turistické magnetky.

 

Turistické klíčenky hrad Svojanov

 

 

 

Turistické klíčenky Klatovy

Turistické klíčenky vyrábíme kromě hradů, zámků a rozhleden pro všechny prodejní místa. Z kategorie - Infocentra zde uvádíme Turistické klíčenky, které jsme vyrobili pro infocentrum Klatovy v roce 2014. Jedná se o oboustranné klíčenky s motivem Náměstí Míru v Klatovech, kde je nakreslena Černá věž, radnice a Jezuitský kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie a svatého Ignáce. Na rubu klíčenky jsou kontaktní údaje na příslušné informační centrum. Turistické klíčenky vyrábíme již v 9 odstínech.

 

Turistické klíčenky infocentrum Klatovy